sub-banner

Referencie

Mauris malesuada urna id mauris congue nec ullamcorper dolor vestibulum. Integer condimentum mi eu arcu mattis non ullamcorper velit auctor. Fusce at enim diam, sit amet elementum elit. Integer ornare lectus sit amet lacus venenatis ultricies. Sed non velit feugiat nisi scelerisque pellentesque.
PREMOSTENIE GALVANIHO ULICE V KM 0,558 A DOPRAVNÉ NAPOJENIE AREÁLOV HORNBACH A IKEA
V rokoch 2001 – 2004 sme sa podieľali na vypracovaní všetkých stupňov projektu Obchodného areálu Hornbach v Bratislave. Areál sa nachádza pri obchodnej zóne Avion shopping park pri Ivánskej ceste. Poskytuje stavebný a záhradnícky sortiment.
REGENERÁCIA SÍDLA MESTA TISOVEC (DSP/RP)
Stavba sa nachádza v centre mesta Tisovec, na uliciach nám. Dr. V. Clementisa, Jesenského, Daxnerov ul. Stavbu si vynútil technický stav infraštruktúry v meste.
KAUFLAND Levice, obchodné centrum
V roku 2005 sme pre Archstudio BJ spracovali realizačný projekt komunikácií, parkovísk a spevnených plôch pre obchodný dom Kaufland Levice. Súčasťou bolo aj pripojenie na miestne komunikácie a úpravy na priľahlých komunikáciách.
Lidl Dúbravka
Pre predajňu Lidl na Saratovskej ulici v Bratislave sme riešili pripojenie na miestne komunikácie a parkovacie plochy.
Predajňa potravín LiDL, Bratislava - Petržalka, križovatka  ul.Mamateyova – Furdekova
Predajňa Lidl na Mamateyovej ulici má vyriešené aj pripojenie na miestne komunikácie, úpravu miestnych komunikácií, chodníky, parkovacie plochy a dopravné značenie.
D1 Outlet Bratislava/Senec
Predmetom projektu bolo riešenie statickej dopravy pre outletovo - obchodnú zónu na spojnici diaľnice D1 a frekventovanej cesty 503 spájajúcej Pezinok a Senec.
VIESSMANN - OBCHODNÉ ZASTÚPENIE BRATISLAVA
V rokoch 2005 a 2006 sme pre Archstudio BJ spracovali všetky stupne dokumentácie objektov SO-02 a SO-03 stavby administratívno - obchodného centra fy. Viessmann.